دانشگاه‌ها و مراكز تحقيقاتی به‌واسطه پشتوانه علمی با كيفيت ‌بخشی به توليدات ملی می‌توانند نقش تعيين‌كننده‌ای در سال «رونق تولید» داشته باشند. چرا كه دانشگاه‌ها با تربيت نيروی انسانی متخصص و متعهد متناسب با نيازهای روز جامعه و افزايش توليد ملی می‌توانند در توسعه و پيشرفت همه جانبه كشورمان گام های موثری بردارند.

به گزارش پایداری ملی، رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامگذاری سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به تولید ملی با توجه به ظرفیت‌های کشور داشته و دارند و در این ارتباط نیز در سال‌جاری از سوی ایشان به نام «رونق تولید» نامگذاری شده است.

از سویی طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب بخش مهمی از جهاد اقتصادی مسئله‏ تولید ملی است که اگر ملت با همت، عزم و آگاهی و با همراهی و برنامه‌ریزی درست مسوولان بتواند مشکل تولید داخلی را حل کنند، بدون تردید بر چالش‌هایی که دشمن ایجاد می‌کند، غلبه خواهند کرد.

از این رو، آنچه در این راستا مهم به نظر می‌رسد، اینکه دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی به‌واسطه پشتوانه علمی با کیفیت ‌بخشی به تولیدات ملی می‌توانند نقش تعیین‌کننده‌ای در سال «رونق تولید» داشته باشند، چرا که دانشگاه‌ها با تربیت نیروی انسانی متخصص، متعهد و متناسب با نیازهای روز جامعه و افزایش تولید ملی می‌توانند در توسعه و پیشرفت همه جانبه کشورمان گام‌های موثری بردارند.

تولید ,دانشگاه‌ها ,می‌توانند ,داشته ,«رونق ,تولید» ,«رونق تولید» ,رهبر معظم ,معظم انقلاب ,موثری بردارند ,تولید» داشته ,«رونق تولید» داشته منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تاسیسات حرارتی و برودتی نمای 360 درجه ایران پایگاه شعر کلبه ی رمان فروشگاه خرید آنلاین روشنایی shikpro کنج دنج قلب یخی2